O nas

"uporządkuj swoją przestrzeń"

Tak krótko można scharakteryzować to co znajdziecie w naszym sklepie. Konsekwentna organizacja przestrzeni, w której się poruszamy, pracujemy, spędzamy czas może przynieść wiele pozytywnych skutków w codziennym życiu. Uporządkowana przestrzeń sprzyja odzyskaniu wolnego czasu, skupieniu się na innych ważnych sprawach, rodzinie, pracy, hobby i relaksie.

Misja

Sprzedając przez wiele lat rozwiązania ułatwiające przechowywanie i aranżację pomieszczeń otrzymaliśmy do naszych klientów wiele pozytywnych i inspirujących sygnałów. Wiemy, że nasza praca jest ważna i pomocna dla wielu osób i za to pozytywne wsparcie serdecznie dziękujemy, motywuje to nas do dalszego rozwoju i szukania jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Siedziba

siedziba firmy Home Design Polska właściciela sklepu hdp24.pl

Mieścimy się w Wysogotowie koło Poznania gdzie znajduje się nasz magazyn towarów oraz można nas odwiedzić i dokonać zakupów „od ręki”. Na zdjęciu widać budynek magazynowy gdzie również mieszczą się pomieszczenia działu sprzedaży. Nasza firma powstała w 2013 roku ale nie był to też początek naszych doświadczeń z tą branżą i rynkiem e-commerce. Ponad 20 lat wcześniej na Polskim rynku rozpoczęła działalność holenderska firma, która z biegiem czasu przekształciła się w naszą spółkę.

Nasz zespół podzielony jest na dział sprzedaży i marketingu oraz logistyki. Pracując w małym zespole wręcz rodzinnym staramy się realizować potrzeby Państwa z największą dbałością.

Zachęcamy do poznania naszej oferty, zawartej na naszej stronie, prosimy też o uwagi jeśli potrzebują Państwo dodatkowego doprecyzowania.

Oferta

Skupiamy na dostarczaniu rozwiązań pozwalających na większą organizację i wykorzystanie przestrzeni w warunkach domowych, biurowych oraz przemysłowych. Do tej kategorii należą regały ścienne, dostępne w zestawach jak również wszystkie niezbędne elementy do stworzenia bardziej zindywidualizowanej zabudowy. Regał na ścianę wykorzystuje całą dostępną przestrzeń, może być umieszczony w pewnej odległości od podłogi np. w garażu tak żeby nie przeszkadzał w otwieraniu drzwi. Umożliwia też przechowywanie przedmiotów o większych gabarytach niż na tradycyjnych regałach magazynowych. 

Do regałów wieszanych na ścianie proponujemy tablice narzędziowe, które możemy wpiąć w regał lub zamontować osobno. Tablice na narzędzia oferują możliwość przechowywania nie tylko narzędzi warsztatowych ale także domowych akcesoriów. Kuwety warsztatowe tzw. miniboxy, haki, uchwyty i organizery, które wchodzą w skład ścianek warsztawowych umożliwą montaż każdego rodzaju narzędzia.     

Kolejną grupą są bramki zabezpieczające pomieszczenia i klatki schodowe przed dostępem dzieci. Proponujemy rozwiązania montowane w sposób rozporowy jak i tradycyjnie na zawiasach. Bramki produkowane są z ekologicznych surowców w Wietnamie, producentem jest belgijska firma, która odpowiada za wysoką jakość i odpowiednią certyfikację.

Nogi do stołów i nóżki meblowe - umożliwiają wykonanie własnych bardziej spersonalizowanych lub renowację uszkodzonych mebli i stołów.

Na miesiące letnie proponujemy łatwe w instalacji i bardzo funkcjonalne moskitiery na drzwi i okna. Przemyślane rozwiązania umożliwiają montaż naszych produktów praktycznie w każdym pomieszczeniu, które chcemy zabezpieczyć przed dostępem owadów. Polecamy bardzo trwałe a jednocześnie zapewniające prawidłowe przewietrzanie pomieszczenia siatki z włókna szklanego.

Uzupełnieniem naszej oferty są uchwyty do telewizorów i głośników, wykonane z solidnych materiałów w Izraelu gwarantują bezpieczny i bezproblemowy montaż.

Nasz zespół postara się pomóc i zrealizować oczekiwania naszych klientów z największą starannością.